W Wielki Czwartek o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza Wieczerzy Pańskiej połączona z ceremonią umycia nóg. Po Eucharystii nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy adoracji – ciemnicy. Przez całą noc z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek kościół będzie otwarty, abyśmy mogli czuwać przy Chrystusie.

Wielki Piątek to dzień Świętej Męki i Śmierci Naszego Pana. Tego dnia nie sprawuje się Eucharystii. O godz. 9.00 sprzed nowego kościoła wyruszy Droga Krzyżowa do sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej i z powrotem. Spotkanie dzieci, które w czasie procesji rezurekcyjnej pragną sypać kwiatki, nieść poduszki czy też dzwonić dzwonkami odbędzie się o godz. 17.15 na placu przed nowym kościołem. Drogę Krzyżową w naszym kościele odprawimy tego dnia o godz. 18.00. O 19.00 rozpocznie się liturgia Wielkiego Piątku.

W Wielką Sobotę święcenie pokarmów na stół wielkanocny trwać będzie od godz. 8.00 do 17.00 przed nowym kościołem. O 19.00 poświęceniem ognia rozpoczniemy liturgię. Pamiętajmy, aby przynieść ze sobą świece.

W niedzielę Zmartwychwstania Msza rezurekcyjna rozpocznie się o godz. 6.00. Mszy o 7.00 nie będzie.