Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych, a w najbliższą niedzielę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
– W Uroczystość Wszystkich Świętych uwielbimy Boga  w ludziach, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego Przykazaniom. Dla nas są oni drogowskazami na drodze do wieczności. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po południu, o godz. 15.00 na Cmentarzu przy ul. Powsińskiej zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszych zmarłych, którą zakończy procesja po cmentarzu z modlitwami za zmarłych.
– W niedzielę, we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych i w te listopadowe dni w sposób szczególny pamiętajmy o naszych zmarłych. Z wdzięczności za trud ich codziennego życia i poświęcenie się dla nas, za wszelkie dobro kiedyś od nich otrzymane, zanieśmy im dar modlitwy, a zwłaszcza dar Ofiary Mszy św. Dopiero wtedy zaniesione kwiaty i zapalone na grobie znicze staną się wyrazem czegoś, co jest cenne u Boga. W obliczu śmierci i tajemnicy życia wiecznego nie wolno nam posługiwać się pustymi słowami i gestami.
– Zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00 i na Mszę św. wieczorną o godz. 18.30 w intencji poleconych zmarłych. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze kartki z wypisanymi zmarłymi.